Kariéra

Nabízené pozice

Stavební technik/Mistr

Do naší společnosti hledáme kolegu/kolegyni na pozici STAVEBNÍ TECHNIK/MISTR pro práce na demolicích a zemních pracích. Mzda od 38.000,- Kč.

Popis pracovní pozice

  • Samostatné řízení přidělené stavební zakázky
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Zastupování společnosti vůči objednavateli
  • Kontrola průběhu zakázky
  • Řízení a koordinování pracovníků na denní bázi
  • Lokalita Zlínský kraj, příp. Jihomoravský, Moravskoslezský nebo Olomoucky

Požadujeme

  • Praxi v oblasti stavebnictví min. 5 let
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Min. SŠ vzdělání stavebního směru
  • Samostatnost a komunikativnost
  • Pečlivost a týmový hráč

Nabízíme

  • Stabilní práci na plný úvazek
  • Pravidelné prémie za každý dokončený projekt
  • Služební automobil
  • Notebook a mobil
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mzda dle individuální dohody a předchozích zkušeností

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat: Bc. Patrik Buček, MSc., tel: 771 200 215, e-mail: patrik.bucek@slovacek-sdm.cz

Strojník bagru

Do naší společnosti hledáme kolegu na pozici STROJNÍK BAGRU se zaměřením na demolice a zemní práce. Mzda od 34.000,- Kč.

  • Řízení a obsluha bagru, případně dozeru nebo vibračního válce
  • Údržba a kontrola přiděleného stroje
  • Dodržování bezpečnostních předpisů a postupů při práci s bagrem

Požadujeme

  • Praxi na stroji min. 3 roky
  • Řidičský průkaz sk. B a C
  • Strojnický průkaz

Nabízíme

  • Pravidelné prémie
  • Přátelskou atmosféru

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat: Ondřej Slováček, tel: 732 962 567, e-mail: ondrej.slovacek@slovacek-sdm.cz

Stavební dělník

Do naší společnosti hledáme kolegu na pozici STAVEBNÍ DĚLNÍK pro pomocné práce na demolicích a zemních pracích. Mzda od 29.000,- Kč.

  • Úpravy povrchů, příprava a úprava stavebních materiálů
  • Jednoduché stavební práce
  • Dodržování bezpečnostních předpisů a postupů při práci

Požadujeme

  • Praxi v oblasti stavebnictví min. 2 roky
  • Řidičský průkaz sk. B (výhodou)
  • Ukončené základní vzdělání (vyučení ve stavebním oboru výhodou)
  • Samostatnost a komunikativnost
  • Manuální zručnost

Nabízíme

Pokud máte praxi v oblasti stavebnictví a hledáte stabilní práci v přátelském kolektivu, dejte nám o sobě vědět!